Новини Cash'U CLUB: тепер шість СУПЕРбонусних категорій на вибір

Новини 07 листопада 2018 - 12:28

З листопада асортимент категорій покупок на вибір, за які нараховуються підвищені бонуси у програмі лояльності Cash'U CLUB, розширено удвічі.

Відтепер клієнти можуть вибирати на поточний місяць дві категорії з шести запропонованих банком, за якими будуть нараховуватися СУПЕРбонуси. Раніше було представлено тільки три категорії. У листопаді до списку увійшли: «АЗС», «Аптеки», «Кафе», «Косметика», «Продукти», «Техніка».

Нагадаємо, що перелік категорій оновлюється щомісяця першого числа, і по кожній з них діє свій коефіцієнт підвищеного нарахування бонусів. Таким чином, у клієнта є можливість вибирати категорії СУПЕРбонусів залежно від актуальності запланованих витрат. Наприклад, листопадові покупки косметики можуть принести в 10 разів більше бонусів.

Програма лояльності Cash'U CLUB дозволяє здійснювати звичні повсякденні покупки, наприклад, в супермаркетах, кафе, магазинах одягу або техніки і в режимі онлайн накопичувати бонуси, які повертаються на картку реальними грошима. Якщо категорії СУПЕРбонусів не вибрані, будуть нараховані стандартні бонуси з розрахунку 2 грн = 1 бонус.

Стежити за накопиченням бонусів і повертати гроші можна у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine у розділі Cash'U CLUB.

Нагадаємо, що у програмі лояльності беруть участь всі картки Альфа-Банку Україна, крім карток «А-КЛУБ», ко-брендових карток, кредитних карток «Максимум» та Travel.

Більш детально з умовами та правилами програми Cash'U CLUB можна ознайомитися у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine і на сайті програми https://cashuclub.com.ua/

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат