A-CLUB

Оформіть кобрендову картку Альфа-Банку та Wargaming і вигравайте 3000 золота/дублонів

Новини 26 Червня 2017 - 10:51

Гарна новина для для прихильників ігор від Wargaming: Альфа-Банк Україна та Wargaming надають можливість «прокачати» свою віртуальну техніку в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz та World of Warships. Скористатися цією можливістю  та  отримати  бонусні 3000 золота/дублонів зможуть перші 500 учасників акції, умови якої наведено нижче: 
1.        в період з 26 червня по 4 липня 2017 р. замовте кобрендову картку Альфа-Банку та Wargaming (зробіть це на сайті Альфа-Банку Україна або сайті Wargaming та отримайте картку скориставшись безкоштовною службою доставки співробітником Альфа-Банку).
2.        до 18 липня 2017 р. включно розрахуйтеся карткою в торгівельній мережі на будь-яку суму. 
Бонусні 3000 золота/дублонів будуть зараховані на ваш аккаунт автоматично до  2  серпня 2017 р. Детальні умови акції доступні за посиланням.

Використовуйте «голду» та отримуйте максимум задоволення від улюбленої гри World of Tanks та World of Tanks Blitz, дублони — в World of Warships. 
Нагадаємо, з 1 грудня 2016 р. Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming розпочав випуск трьох видів банківських карт для шанувальників танкових і морських боїв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz та World of Warships.
Карти випускаються на базі World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, а їх річне обслуговування обійдеться в 200 грн. 
 

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат