Олександр Луканов очолив корпоративний бізнес Альфа-Банку Україна

Новини 23 жовтня 2019 - 15:33

Олександр Луканов, банкір з 25-річним міжнародним досвідом, очолив корпоративний бізнес Альфа-Банку Україна. Нову посаду він буде поєднувати з посадою Президента, а також обов'язками Члена Правління банку.

Корпоративний сектор є одним з найважливіших у рамках стратегії розвитку Альфа-Банку Україна. За подальше нарощування частки ринку банку в цьому складному і конкурентному напрямку відповідає Олександр Луканов.

До команди Альфа-Банку Україна пан Луканов приєднався в лютому 2006 року. До 2013 року він обіймав посади Президента і Головного керуючого директора фінансової установи. Пізніше очолив напрямок по роботі з проблемною корпоративною заборгованістю Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку.

В Олександра Луканова майже 25 років досвіду роботи у фінансовій сфері. Він почав кар’єру в банках, які входять до групи ABH Holdings S.A., у 1995 році, і за цей час очолював Ради директорів банків групи в Білорусі та Казахстані, був членом Ради директорів Амстердамського торгового банка, членом Ради Директорів страхової компанії «Альфа Страхування».