Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Оновлена карта «Сarbon» стала ще вигіднішою

Новини 01 березня 2018 - 11:41

Альфа-Банк Україна спільно з партнерською мережею АЗК WOG оновили умови по картці «Carbon». Тепер картка стала ще вигіднішою. З 1 березня 2018 року клієнти-власники картки можуть суттєво заощаджувати на заправках у мережі АЗК WOG, отримуючи 3% кеш-бека від суми заправки та додатково знижку 2 грн на літрі будь-якого пального (або 0,70 грн на літрі газу).

Можливість економити на заправках, розраховуючись банківською карткою «Carbon», є чудовою перевагою для її власників, тому їхня кількість постійно зростає.

Починаючи з 1 березня 2018 року, власники карток «Carbon», як нові, так і існуючі, будуть отримувати кеш-бек 3% від суми будь-якої заправки, незалежно від літражу, а також знижку 2 грн на літрі будь-якого палива (або 0,70 грн на літрі газу) у вигляді бонусів WOG ПРАЙД.. Крім того, картка «Carbon» дає своїм власникам:

  • 3% кеш-бека на будь-якому АЗК в Україні та за кордоном,
  • 1% кеш-бека на покупки в «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»,
  •  послугу «Автоконсьєрж» 24/7, що забезпечує допомогу в дорозі у разі непередбаченої ситуації,
  • безкоштовне зняття готівки в банкоматах по всьому світу до 30 000 грн на місяць,
  • безкоштовні SMS-банкінг та інтернет-банкінг,
  • до 10% доходу на залишок власних коштів на карті за умовами послуги «Дохідний сейф».

Детальніше про всі нові умови можна дізнатися  тут

Щоб заправлятися так само вигідно, як існуючі власники карт «Carbon», потрібно лише замовити свою картку на сайті банку (https://alfabank.ua/private-persons/pakety-uslug/paket-carbon), після чого її безкоштовно доставить на вказану адресу співробітник банку.

Карти випускаються на базі World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, ї їхнє річне обслуговування обійдеться в 200 гривень.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат