Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Оновлення Alfa-Mobile Ukraine: комунальні послуги без комісії, миттєвий кредит і новий інтерфейс

Новини 27 вересня 2018 - 15:59

Альфа-Банк Україна запустив серію «кавових» оновлень мобільного додатку Alfa-Mobile Ukraine, які істотно розширять набір послуг і сервісів в додатку і зроблять управління фінансами в смартфоні ще зручнішим. Реліз Espresso став першим оновленням цієї серії і найбільш насиченим у поточному році. Завдяки оновленню змінився інтерфейс програми, з'явився зручний функціонал з оплати комунальних та інших послуг, стали доступні індивідуальні пропозиції кредитних продуктів, а також ексклюзивні сервіси для клієнтів А-Клубу.

Тепер в Alfa-Mobile Ukraine можна безкоштовно (!) оплатити комунальні послуги, електроенергію, водопостачання, ТВ, інтернет та інші послуги. А за невелику фіксовану комісію в 2 грн можна поповнити мобільний і оплатити дитячий сад. У мобільному додатку можна оплатити послуги більш ніж 200 компаній, причому не тільки по Києву і Одесі, а й по всій Україні.

Головна сторінка мобільного додатка Alfa-Mobile Ukraine стала зручнішою і інтуїтивно зрозумілішою. Також оновився екран входу. Були враховані побажання клієнтів щодо спрощення реєстрації.

В оновленому додатку клієнт Альфа-Банку Україна отримує індивідуальний кредитний ліміт і можливість оформити один із кредитних продуктів банку: кредитну картку «Максимум» або «Максимум Готівка», кредит готівкою або продукт «Моментальні гроші» (миттєвий кредит готівкою на існуючу дебетову картку банку).

Для клієнтів приватного банкінгу Альфа-Банку Україна в оновленому додатку з'явився персональний онлайн-сервіс, який містить ексклюзивну інформацію: онлайн-котирування валют, ОВДП і єврооблігацій, аналітику фінансового ринку та економіки України і світу, пропозиції з продажу та оренди об'єктів нерухомості, а також інформацію про події і ексклюзивні пропозиції від банку і його партнерів.

«Влітку ми оновили підхід до створення мобільного додатка Альфа-Банку Україна. Наша мета - зробити найзручніший банк для клієнтів. Ми щиро радіємо, коли наш додаток допомагає клієнтам у повсякденних завданнях, і для нас немає нічого важливішого, ніж вирішення труднощів, з якими стикаються наші клієнти. Ми не банкіри, в звичному розумінні, ми створюємо банк, в якому немає місця складнощам і непотрібним правилам. У цьому оновленні ми зробили зручну оплату регулярних комунальних платежів і не беремо за це комісії. Додали можливість отримати кредит або кредитну картку тоді, коли вони дійсно знадобляться. Загалом в оновленні понад 50 змін. Команда вже працює над наступним оновленням, воно стане логічним продовженням нашого підходу,» - коментує Ілля Боровов, Віце-Президент, керівник Управління електронного бізнесу в Альфа-Банку Україна.

Встановити або оновити мобільний додаток можна за посиланням: https://alfabank.ua/getapp

Довідка

Альфа-Банк Україна є одним з найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом. Банк створено в 1992 році, а з 2006 року він входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Зараз група ABHH проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі Альфа-Банку Україна найбільшого приватного банку в нашій країні.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат