Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Оновлено умови користування сервісами Mastercard® в аеропорту «Бориспіль»

Інформація для клієнтів 06 квітня 2018 - 11:54

З травня 2018 року для отримання доступу до бізнес-залу або послуги Fast Line в аеропорту «Бориспіль» власникам карток Mastercard®, емітованих Альфа-Банком Україна, необхідно виконати додаткову умову – попередньо здійснити  транзакції на загальну суму не менш як 3000 грн.

Зміни стосуються карток рівня Platinum Mastercard®, World Black Edition Mastercard® та World Elite Mastercard®. Важливою умовою є період здійснення транзакції, а саме: за останні 30 + 5 днів. Таким чином, щоб  скористатися сервісом у травні, вже в квітні необхідно здійснювати покупки, розраховуючись карткою у торгівельно-сервісних мережах та Інтернеті. Останні 5 днів не беруться до уваги, оскільки зарахованими вважаються лише ті транзакції, що пройшли по картковому рахунку, а не авторизації за карткою. Оскільки опрацювання авторизаційних запитів та списання коштів по картковому рахунку зазвичай займає від 3 до 5 днів, останні 5 днів не враховуються.

Нові умови не стосуються карток рівня Corporate Mastercard®.

Більш детальна інформація розміщена на сайті Mastercard за посиланням https://www.mastercard.ua/uk-ua/consumers/features-benefits/travel/mastercard-lounges.html

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат