Опинитися у світі великого кіно – безцінно!

Акції 01 березня 2016 - 12:12

Розраховуйтеся преміальною карткою MasterCard® (Gold, World, Platinum, World Elite) від Альфа Банку  через POS-термінали та/або у мережі Інтернет з 1.03.2015 до 20.04.2015 та отримайте унікальну можливість відвідати Каннський кінофестиваль!

Цього року в Каннах відбудеться 69-й міжнародний кінофестиваль, що збере найяскравіших зірок сучасності на одному червоному килимі. Подорож на Каннський кінофестиваль* – це Ваша унікальна можливість опинитись за кулісами однієї з найгучніших кіноподій світу. Лазурний берег Франції збирає найвідданіших фанатів кіномистецтва і Ви можете стати одним із них!

*«Подорож на Каннський кінофестиваль» означає сертифікат, що надає можливість отримати переможцеві та особі, що його супроводжує, поїздку до міста Канни (Франція) на три дні (19—21.05.2016 року) та включає такі послуги:
          - авіапереліт Київ – Ніцца – Київ
​          - трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (місто Канни)
​          - проживання та харчування у готелі рівня не нижче 4 зірок
​          - квитки на відвідування показу фільмів згідно з програмою Каннського фестивалю
​          - інші розважальні заходи, які визначає організатор (Priceless Surprise)

Якомога частіше розраховуйтеся преміальною карткою MasterCard® від Альфа Банку та отримуйте більше шансів виграти незабутню та дивовижну подорож до Канн!

Акція проходить з 01.03.2015 до 20.04.2015 включно на всій території України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій.

Офіційні умови Акції

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат