Парад подарунків від Mastercard: виграй один зі 100 призів або ж путівку до Діснейленду!

Новини 01 лютого 2019 - 16:58

2 лютого стартує справжній парад подарунків від міжнародної платіжної системи Mastercard, під час якого буде розіграно 100 подарунків та головний приз – путівка до справжньої країни розваг Діснейленд!

Акція від Mastercard проходитиме у два етапи. Загальний призовий фонд складається з гарантованих подарунків на кожен етап, та тих, які будуть розігруватися за допомогою випадкового вибору.

Щоб стати учасником, достатньо в акційний період здійснити 5 транзакцій карткою Mastercard на будь-яку суму.

  • Перший етап акції триватиме з 2 по 28 лютого 2019 року (включно). 50 перших учасників гарантовано отримають по 2 електронні квитки у будь-який кінотеатр мережі Multiplex. А серед усіх, хто виконає умови акції у зазначений період, буде розіграно 50 брендованих power bank.
     
  • Другий етап акції триватиме з 1 по 29 березня (включно). 50 перших учасників гарантовано отримають по 2 електронні квитки у будь-який кінотеатр мережі Multiplex. А щасливий випадок визначить 50 учасників, яким дістануться брендовані рюкзаки. 

У кінці акції відбудеться грандіозний розіграш путівки на чотирьох до парку розваг Діснейленд (Франція, Париж). Прохідним квитком до розіграшу є  сума здійснених 5 транзакцій, яка повинна  складати від 1000 грн.

Перемога ближче, ніж здається. Просто оплачуйте карткою свої звичні щоденні покупки та автоматично беріть участь у акції!

Детальні умови акції