Партнерська програма Альфа-Банку Україна та компанії «Нертус»

Новини 12 березня 2020 - 15:00

Альфа-Банк Україна та компанія «Нертус» – офіційний представник та реєстрант угорського Агрохімічного Холдингу Peters & Burg Ltd. в Україні, уклали партнерську програму для аграріїв. За умовами програми банк надає аграріям кредит на придбання агрохімічної продукції виробництва «Нертус» за пільговою відсотковою ставкою 17,5% річних на 12 місяців.

Альфа-Банк Україна постійно працює над розширенням вигідних умов для своїх клієнтів у придбанні якісних і ефективних ЗЗР. Одне з них – партнерська програма з провідним виробником пестицидів та мікродобрив компанією «Нертус». Вона розрахована на юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що займаються вирощуванням зернових та олійних культур. Їм банк пропонує разовий кредит на суму до 7,5 мільйона гривень, що не потребує застави. Пільгова відсоткова ставка за кредитом 17,5% річних. Максимальний термін фінансування – 12 місяців. Кредит на суму понад 7,5 мільйона гривень видається під заставу нерухомості, транспортних засобів або обладнання. 

Альфа-Банк Україна займає сильні позиції в обслуговуванні агропромислового комплексу. Основний фокус банку в роботі з клієнтами АПК з 2019 року – підтримка малого і середнього бізнесу. Завдяки глибокій агротехнічній експертизі, Альфа-Банк Україна пропонує швидку процедуру прийняття рішення і постійно розширює продуктову лінійку для максимальної зручності аграріїв.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат