Партнерська програма кредитування аграріїв від ALFA Smart Agro і Альфа-Банку Україна

Новини 28 жовтня 2019 - 12:00

Компанія ALFA Smart Agro і Альфа-Банк Україна уклали партнерську програму, за умовами якої аграрії можуть скористатися кредитом на покупку продукції ALFA Smart Agro за ставкою 17.00% річних з максимально спрощеною процедурою оформлення кредиту.

Програма розрахована для аграріїв з  земельним банком від 300 га. Для попереднього рішення про фінансування достатньо спрощеного пакету документів і 1-2 днів очікування. При сумі фінансування до 2 мільйонів гривень не потрібно надавати банку заставу. А при сумі до 5 мільйонів гривень заставою по кредиту може виступати виключно аграрна розписка. Для оформлення кредиту можна звернутися в будь-яке з 200 відділень розгалуженої мережі Альфа-Банку Україна.

Лілія Лиманська, директор по роботі з АПК і телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна, зазначила: «У роботі з корпоративним сегментом Альфа-Банк Україна фокусується на підтримці малого і середнього агробізнесу. Ми пропонуємо аграріям не тільки оперативні кредитні рішення, але і привабливі фінансові умови кредитування, і максимально спрощену процедуру оформлення, в тому числі в партнерстві з провідним національним виробником засобів захисту рослин і мікродобрив, компанією ALFA Smart Agro. Учасником партнерської програми може стати кожен, хто обробляє більше 300 га землі. Також ми пропонуємо беззаставне фінансування при сумі до 2 мільйонів гривень, що є ще однією перевагою для малих господарств».

Андрій Буряк, фінансовий директор ALFA Smart Agro: «Ми постійно працюємо над розширенням можливостей для своїх клієнтів: як у виробництві більш якісних і ефективних ЗЗР, так і в формуванні вигідних умов для їх придбання. Партнерська програма з Альфа-Банком –  це ще один крок до цієї мети. Важливо, що скористатися кредитом за ставкою 17% можуть не тільки агрохолдинги, а й невеликі господарства, для яких можливість пільгового кредитування сьогодні дуже актуальна. Програма діє на весь портфель продуктів ALFA Smart Agro, а це більше 70-ти препаратів. Таким чином, агровиробник може повністю закрити потребу в ЗЗР на вигідних фінансових умовах».

Довідки:

Альфа-Банк Україна займає сильні позиції в обслуговуванні великого корпоративного бізнесу агропромислового комплексу. Основний фокус банку в роботі з клієнтами АПК з 2019 року – підтримка малого і середнього бізнесу. Завдяки глибокій агротехнічній експертизі, Альфа-Банк Україна пропонує швидку процедуру прийняття рішення на базі спрощеного пакету документів для малих і середніх агровиробників і постійно розширює продуктову лінійку для максимальної зручності аграріїв. Цього року банк підписав Меморандум з Міністерством аграрної політики та продовольства України про державну фінансову підтримку аграріїв і запустив кредитування за пільговою процентною ставкою в рамках партнерських програм з вітчизняними виробниками засобів захисту рослин: «ALFA Smart Agro» та іншими компаніями.

 ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. У портфелі компанії представлені більше 70 продуктів – інноваційних рішень, які вирізняються високою ефективністю і повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не має аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбувається в повній відповідності до світових стандартів.