Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

ПАТ «АЛЬФА-БАНК» погасило випуск індексованих облігацій серії M

Новини 26 жовтня 2017 - 13:18

23-25 жовтня 2017 року, ПАТ «АЛЬФА-БАНК» у повному обсязі та у встановлений строк погасило випуск трирічних індексованих облігацій серії M, виконавши свої зобов’язання перед власниками облігацій.

Банк продовжує розглядати можливості щодо залучення фінансування на облігаційному ринку України. На даний час в обігу знаходяться гривневі облігації банку серії K. Крім того, на фондовій біржі ПАТ «ФБ «ПЕРСПЕКТИВА» з 23 жовтня 2017 року розпочалось розміщення гривневих облігацій ПАТ «АЛЬФА-БАНК» серії Q, що триватиме до 23 грудня 2017 року, та з 23 листопада 2017 року до 24 квітня 2018 року відбуватиметься розміщення облігацій серії R.

 

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 20 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат