Переказувати кошти можна за номером мобільного або е-mail

Новини 05 січня 2018 - 14:33

Альфа-Банк Україна доповнив сервіс переказів з карти на карту https://p2p.alfabank.ua/ можливістю миттєво переказувати кошти по Україні, вказавши лише номер мобільного або e-mail отримувача, без необхідності пам’ятати номер карти отримувача.

Новий сервіс ідеально підійде людям, які замовляють товари у різних інтернет-магазинах, при цьому оплачуючи замовлення відразу, а не при отриманні поштою. 

При такому переказі отримувачу відправляється відповідне посилання через SMS або e-mail, переходячи за яким він вказує номер своєї карти, зручної для зарахування коштів. Підтвердження отримання можливе протягом 4-х календарних днів. Після цього кошти автоматично повертаються на карту відправника,  у тому числі комісія. Це є однією з ключових переваг цього сервісу, що робить перекази максимально безпечними як для відправника, так і отримувача.

На разі встановлено такі ліміти для переказів: 25 000 грн на одну операцію, до 150 000 грн і 25 операцій на день, до 150 000 грн і 100 операцій на місяць.

Відправником і отримувачем може бути власник гривневої карти будь-якого банку-резидента України.

З детальними умовами сервісу можна ознайомитися тут.

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат