A-CLUB

Переможці акції Альфа-Банку Україна та МАУ отримали 10 тис. подарункових миль кожен

Новини 10 Березня 2017 - 12:05

На початку березня Альфа-Банк Україна та Міжнародні Авіалінії України нагородили переможців акції «Сплачуй за покупки — заробляй на подорожі», кожен із яких отримав 10 тис. подарункових миль.

Щасливчиків було обрано за допомогою сервісу random.org серед учасників акції,  які в період з 1 грудня 2016 до 31 лютого 2107 оформили кредитну картку Альфа SkyPass та протягом першого тижня розрахувалися нею.

10 тисяч подарункових миль перераховані кожному переможцю на бонусний рахунок учасника програми Panorama Club.

«Альфа-Банк Україна — єдиний банк на ринку, який має кобрендову програму з МАУ. Власники карток Альфа Sky Pass накопичують милі при безготівкових розрахунках: до 10 миль за кожні витрачені 100 грн, — зазначає Олексій Пузняк, Віце-президент, в.о. Директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. — Ті, хто під час подорожей звик користуватися  кредитними коштами, з карткою Альфа Sky Pass отримують грейс-період до 55 днів, миттєву розстрочку на купівлю товару в Україні та за кордоном. Весь сервіс у комплексі дає змогу нашим клієнтам подорожувати, при цьому ще й заощаджуючи. А такі акції – ще й можливість отримати додаткові милі та скористатися МАУ під час нових приємних  подорожей».

«Кожні 100 подарункових миль дорівнюють компенсації в розмірі 1 долар. Отож за 10 тисяч подарункових миль, які отримав кожен переможець акції, можна придбати квиток на рейс у межах України або для підвищення класу обслуговування. Ними також можна компенсувати до 50% вартості авіаквитка за кордон, — коментує Олена Хижняк, менеджер програми лояльності, менеджер по  роботі з партнерами компанії «Міжнародні Авіалінії України». — МАУ та Альфа-Банк Україна мають давню та успішну історію партнерства, яка приносить нашим клієнтам реальну вигоду!»

«Кредитку Альфа Sky Pass оформив наприкінці минулого року. Проте всього за кілька місяців активних розрахунків, на ній вдалося зібрати близько 7 тисяч бонусних миль. А тут ще й приємна несподіванка —  виграв акційні 10 тисяч миль. Думаю, використаємо їх на авіапереліт до Західної Європи. Можливо, в Голандію або Німеччину. Давно обмірковував ці напрямки з дружиною!» — розповів Віталій, один із переможців акції «Сплачуй за покупки — заробляй на подорожі».

Оформити кредитну картку Альфа-Банку Україна просто:

·     Заявка онлайн https://alfabank.ua/

·     Колл-центр банку 0 800 50 70 72

або ж завітайте до найближчого відділення Альфа-Банку.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат