Підприємниці з Кропивницького та Краматорська виграли по 25 тисяч гривень

Новини 30 листопада -0001 - 00:00

Альфа-Банк Україна вручив грошові сертифікати на 25 000 гривень 14-му і 15-му переможцям щотижневого розіграшу в акції «Альфа-Драйв». Ними стали підприємниці Галина Щетиніна з Кропивницького і Анжела Кисельова з Краматорська.

Бізнесвумен з Кропивницького Галина Щетиніна, яка стала 14-м переможцем акції, допомагає своїм клієнтам облаштовувати будинки якісною побутовою технікою, а їй, у свою чергу, допомагає Альфа-Банк Україна, беручи на себе турботи про фінансові операції клієнтки. Галина є клієнткою банку вже рік.

«Жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Зручна, лояльна і проста в користуванні онлайн-система «ОК, Альфа», всі тарифи зрозумілі, сам банк вселяє довіру», - поділилася Галина своїм відгуком.

У Краматорську сертифікат на дуже приємну суму отримують уже вдруге. Першим переможцем став Дмитро Максимов, власник автобізнесу. А 27 листопада свій приз отримала Анжела Кисельова, яка є 15-ю переможницею акції. Її бізнес пов'язаний з обладнанням для басейнів.

«Я займаюся бізнесом уже понад 15 років, і за цей час співпрацювала з багатьма банками. Останній рік я обслуговуюся тут, і задоволена своїм вибором. Постійно користуюся онлайн-банкінгом «ОК, Альфа», він працює дуже швидко, а головне, за низькими тарифами », - розповіла Анжела Кисельова.

Нагадаємо, з серпня Альфа-Банк Україна проводить акцію «Альфа-Драйв», покликану підтримати підприємців у розвитку їхнього бізнесу. Щотижня банк проводить розіграш сертифікатів на 25000 гривень серед ФОП усієї України, які користуються онлайн-банком і безконтактною бізнес-карткою банку. А в грудні буде розіграний головний приз «Альфа-Драйв» - преміальний автомобіль.