Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Плати карткою Альфа-Банку Україна і подорожуй з комфортом!

Акції 01 серпня 2018 - 10:44

Альфа-Банк Україна стартує з новою акцією «Подорожуй з комфортом», в якій кожен власник карти Platinum Black Plus може виграти захоплюючу подорож та інші круті призи.

З 1 серпня по 31 жовтня 2018 року, розраховуючись карткою, випущеною в рамках пакету послуг Platinum Black Plus, її власник автоматично бере участь у розіграші спеціальних призів: незабутньої подорожі на двох, бездротових зарядних пристроїв Energea WIDOCK, вологозахисної  акустики Philips і подарункових сертифікатів від Сoncert. ua.

Взяти участь у розіграші призів і виграти дуже легко. Для цього потрібно оформити пакет послуг Platinum Black Plus і зробити мінімум 8 транзакцій по карті на суму не менше 50 грн кожна. Кожні наступні 8 транзакцій збільшують шанси на виграш.

Пакет послуг Platinum Black Plus Альфа-Банку Україна  – топова пропозиція у лінійці дебетних продуктів банку для фізичних осіб. Основою даного пакету послуг стала платіжна карта Mastercard Platinum, статус якої відкриває цілий ряд преміальних можливостей для власника картки і членів його сім'ї, при оформлені додаткової картки, серед яких консьєрж-сервіс, додаткові послуги в аеропорту «Бориспіль» і персональний сервіс у відділеннях банку.

В акції «Подорожуй з комфортом» беруть участь власники дебетових карт, емітованих з  15 травня по 31 жовтня 2018 року включно на умовах пакету послуг Platinum Black Plus. Детальніше ознайомитися з умовами акції можна за посиланням.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат