Platinum Black Plus – новий преміум-пакет послуг від Альфа-Банку Україна

Новини 12 червня 2018 - 12:32

Альфа-Банк Україна запропонував клієнтам новий пакет послуг Platinum Black Plus з консьєрж-сервісом, додатковими послугами в аеропорту «Бориспіль» і персональним сервісом у відділеннях банку

Пакет послуг Platinum Black Plus Альфа-Банку Україна – топова пропозиція в лінійці дебетних продуктів банку для фізичних осіб. Основою даного пакету послуг стала платіжна карта Mastercard Platinum, статус якої відкриває цілу низку преміальних можливостей для власника картки і членів його родини.

Новий пакет послуг надає винятковий рівень комфорту для клієнтів, які часто подорожують. Зокрема, до вартості пакету послуг включені відвідування бізнес-залів і сервіс Fast Line на виліт і приліт (з 1 липня 2018 р.) в зоні міжнародних рейсів в аеропорту «Бориспіль» для всіх карт в пакеті. Також в рамках пакету Platinum Black Plus клієнтам доступний консьєрж-сервіс від компанії Smart-line. Ця послуга традиційно користується високим попитом, адже дає змогу клієнтам завдяки цілодобовому асистенту вирішувати будь-які питання як в Україні, так і в подорожах.

Гідно оцінять користувачі пакету Platinum Black Plus й обслуговування персональним менеджером у вибраному відділенні, а також доступ до контакт-центру по виділеній лінії. Серед інших особливостей пакету послуг: збільшений ліміт на безкоштовне зняття готівки в будь-якому банкоматі світу, захист коштів на картці від фінансових ризиків, підвищена ставка прибутковості на залишок коштів в рамках пакету послуг «Прибутковий сейф». Традиційно для пакетів послуг Альфа-Банку Україна клієнти можуть відкрити дві додаткові карти на себе або довірену особу як в національній, так і в іноземній валюті.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат