A-CLUB

Положення про здійснення банками фінансового моніторингу постановою Правління НБУ №417 від 26.06.2015 року

Інформація для клієнтів 01 Грудня 2015 - 10:58

Шановні клієнти!

У зв’язку зі змінами, внесеними до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу постановою Правління Національного банку України №417 від 26.06.2015 року, просимо усіх клієнтів Банку – фізичних осіб звернутися до відділення, у якому здійснюється обслуговування рахунків, і надати необхідні документи та відомості для уточнення інформації стосовно ідентифікації та вивчення клієнтів.

Для спрощення та прискорення процедури уточнення інформації щодо ідентифікації ми розробили опитувальник клієнта - фізичної особи, форму якого Ви можете завантажити тут.

Заповнений опитувальник  необхідно надати у відділення Банку, де здійснюється обслуговування Ваших рахунків. При собі необхідно мати лише паспорт (або документ, що його замінює).

Звертаємо Вашу увагу, що надана інформація є конфіденційною та становить банківську таємницю. Ця інформація буде використовуватися ПАТ «Альфа-Банк» виключно в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Здійснюючи уточнення даних, ми захищаємо Вашу і власну репутацію і, тим самим, забезпечуємо стабільну довіру клієнтів, які обрали нас в якості фінансового партнера.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат