Посміхайся, адже тобі так личить посмішка!

Акції 14 грудня 2018 - 13:05

Стоматологія асоціюється з дискомфортом? Альфа-Банк Україна спільно з ультрасучасною клінікою стоматології Giorno Dentale змінить цю асоціацію.

Зустрічай Новий Рік у всеозброєнні! З 15 грудня 2018 по 01 лютого 2019 у тебе є можливість отримати знижку 15% на всі послуги клініки! Розраховуйся карткою Альфа-Банку Україна і твоя посмішка засяє!

Giorno Dentale - не просто стоматологія, а успішний конгломерат висококваліфікованих медичних фахівців з великим досвідом роботи. Клініка пропонує європейську якість діагностики і лікування з підвищеною гарантією за українськими цінами. Надає повний спектр стоматологічних послуг від мінімальних терапевтичних втручань і гігієнічної чистки до складних операцій з кісткової пластики, встановлення дентальних імплантатів.

Процес лікування й інтер'єр клініки продуманий до дрібниць, щоб пацієнти почували себе завжди максимально комфортно і безпечно. В клініках використовується найсучасніше обладнання зі стерилізації інструментарію, що гарантує 100% безпеку всім пацієнтам.

Мережа стоматологічних клінік Giorno Dentale - це затишний простір, де створюються прекрасні посмішки під пильним контролем фахівців в короткі терміни. Детально на сайті www.giorno-dentale.com

З Новим Роком, ваш Альфа-Банк Україна

* Знижки не підсумовуються з акційними пропозиціями

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат