Повний all inclusive для підприємців у Sense SuperApp: віддалене відкриття рахунку та безкоштовне обслуговування

Новини 15 червня 2021 - 10:00

Альфа-Банк Україна оновив Sense SuperApp, цифровий банк для приватних осіб і підприємців. Тепер ФОП можуть насолоджуватися своєю підприємницькою подорожжю і ні про що не думати. «Альфа» запустила для них повний all inclusive: відкриття рахунку віддалено через відеочат, 3% на залишок і безкоштовне обслуговування рахунку. Пірнаємо глибше у нові фічі Sense для ФОПів.

Гарячий тур «Бізнес-рахунок за 10 хвилин». Прямий переліт через відеочат. У листопаді 2020-го «Альфа» запустила функцію відкриття рахунку через відеочат для фізосіб, тепер це доступно і ФОПам. Такого в Україні ще ніхто не робив. Підприємці можуть відкрити бізнес-рахунок у гривні за 10 хвилин з чорногорського пляжу або грузинських гір – без відділень, менеджерів і черг. Як це зробити:

 • встановити Sense SuperApp з App Store, Google Play або HUAWEI AppGallery;
 • вибрати тариф та почати відеодзвінок зі співробітником банку;
 • сфотографувати документи та підписати їх електронним підписом;
 • активувати рахунок і передати свої реквізити партнерам для оплати.

Важливо: під час відкриття рахунку ФОПа банк повинен повідомити про це податкову службу України. А якщо у клієнта паспорт старого зразка і немає кредитної історії, доведеться пройти додаткову перевірку – все відповідно до законодавства країни.

Пакети послуг all inclusive, перша лінія, 5 зірок. Head – для всіх підприємців, Lead – для IT-фахівців і фрилансерів. У пакет включено:

 • безлімітні платежі по Україні без комісії;
 • безкоштовне перерахування валюти з рахунку ФОПа на рахунок фізособи;
 • продаж валюти без комісії 24/7;
 • виведення доходу на картку фізособи в «Альфі» без комісії;
 • безкоштовне поповнення рахунку готівкою через банкомати, каси, термінали партнерів;
 • відсотки на залишок;
 • квитки в AHUB;
 • участь у програмі лояльності Cash'U CLUB і кешбек до 10% (якщо відкрити пакет послуг для фізосіб).

Обслуговування пакету Lead для IT-сфери та фрилансерів безкоштовне.

Пакет Head безкоштовний у перші три місяці після відкриття рахунку, а потім потрібно виконати мінімум одну з трьох умов, щоб не платити за пакет:

 • 10 трансакцій бізнес-карткою;
 • розрахунки бізнес-карткою на суму від 10 000 грн;
 • середньоденний залишок 50 000 грн.

Якщо виконати одну з умов не вийде, доведеться заплатити за пакет 99 грн за місяць. У Sense SuperApp можна стежити за виконанням умов у розділі «Інформація».

Екскурсія в подарунок «Дохід на залишок». У нових пакетах Head і Lead клієнти «Альфи» отримають додаткову фішку – 3% річних на залишок. Послугою легко керувати просто в Sense: у розділі «Керування» можна активувати або деактивувати нарахування відсотків. Уже з наступного дня після активації функції нараховуються відсотки. Головне, щоб мінімальний залишок за рахунком на кінець дня був 20 000 грн.

Апартаменти з краєвидом на QR-код. Передати партнерам реквізити для оплати можна як в стандартному вигляді, так і за допомогою QR-коду, який зручно зчитати камерою смартфона. Щоб отримати такий QR-код, потрібно натиснути на символ QR біля номера IBAN або перейти до розділу інформації за рахунком і зробити все там.

Довідка:

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів. Станом на 1 січня 2021 року роздрібна мережа банку включає 210 відділень та 706 банкоматів. Банк обслуговує 1,5 мільйона фізичних та юридичних осіб та має штат понад 6,5 тисячі співробітників.