A-CLUB

Поїздка на Гран-прі Італії за розрахунки картками Mastercard від Альфа-Банку

Новини 12 Травня 2017 - 16:32

Маємо гарну новину для автовласників та просто поціновувачів швидкості. Заправляйте від 20 літрів пального в мережі АЗС WOG, розраховуйтеся будь-якою карткою від Альфа-Банку Україна в сервісі WOG PAY із Masterpass та гарантовано отримуйте на 20% більше бонусів Прайд. А розрахувавшись карткою Mastercard від Альфа-Банку Україна, ви ще й автоматично стаєте учасником розіграшу однієї з трьох поїздок на двох на Гран-прі Італії в Монці.

Акція вже розпочалася і триває до 11 червня 2017 р. Переможців буде обрано 16 червня 2017 р. за допомогою сервісу random.

В ході поїздки на Гран-прі Італії на двох, організатор акції сплачує:

  • вартість проживання в готелі у період з 02.09.2017 р. — 04.09.2017 р.,
  • страховий поліс,
  • авіаквиток,
  • трансфер Аеропорт Мілан – готель – Аеропорт Мілан,
  • оренда автотранспортного засобу 03.09.2017 р. тривалістю не більше, ніж 5 годин.

Деталі акції тут http://bit.ly/2q8gH0Y або за телефоном 0-800-300-525.

Додаток WOG PAY — це сервіс, який працює на основі цифрового гаманця Masterpass від Mastercard, в якому можна зберігати дані карток будь-яких платіжних систем.

WOG PRIDE — це мобільний додаток для безготівкової оплати за пальне в мережі АЗС WOG. Швидко та без черг до каси. Достатньо підв’язати в додатку картковий банківський рахунок, з якого будуть списуватися гроші за пальне та картку лояльності WOG PRIDE, куди будуть начислятися бонуси. Додаток знаходиться у відкритому доступі на Google Play Market та Apple Store.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат