Преміальні продукти Visa Platinum від Альфа-Банку отримали відзнаку Visa

Новини 13 травня 2017 - 11:47

Альфа-Банк Україна відзначений міжнародною платіжною системою Visa за найбільший приріст безготівкового обороту за преміальними продуктами Visa Platinum в Україні. Диплом вручено в рамках проведення щорічного форуму платіжної системи Visa.

Наразі в продуктовому ряді Альфа-Банку Україна дві пропозиції на базі преміальних карток Visa Platinum: пакети послуг Ultra та Platinum Black.

«Відзнака Visa свідчить про вірний напрям розвитку продуктів Альфа-Банку та високу оцінку результату роботи нашої команди. Преміальні пакети Ultra та Platinum Black збалансовані за наповненням та доступні за вартістю обслуговування, а віднедавна вони ще й стали ближче  до користувачів завдяки безкоштовній доставці в будь-який куточок України. — Зазначив Олексій Пузняк, віце-президент, в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. — Найкраще доповнення до наших преміальних пакетів — сучасні онлайн-канали банку: мобільний та інтернет-банк, що надають максимум комфорту використання та заощаджують ваш час».

Преміальні пакети Ultra та Platinum Black від Альфа-Банку Україна надають можливість безкоштовного зняття готівки в банкоматах по всьому світу в межах ліміту, оформлення 1 та 2 додаткових валютних карток відповідно, процентний дохід на тимчасово вільні кошти до 10% річних, зручний мобільний та інтернет-банкінг, якісний сервіс, а також інші переваги преміальної картки Visa Platinum.

Преміальні пакети послуг Ultra і PlatinumBlack можна замовити на сайті Альфа-Банку. Для цього потрібно:

  • Відкрити розділ для приватних осіб «Пакети послуг» на сайті Альфа-Банку Україна http://bit.ly/2lnBj2q
  • Обрати потрібний пакет
  • Обрати адресу доставки
  • Натиснути кнопку «Замовити»

Додаткова інформація — в контакт-центрі Альфа-Банку 0800 50 20 50 (безкоштовно з моб. по Україні).