Про роботу Альфа-Банку Україна в період карантину

Новини 17 березня 2020 - 14:00

Вчора Альфа-Банк Україна першим з банків опублікував чесну і відкриту комунікацію про зміни в роботі, що пов’язані із заходами щодо попередження поширення коронавіруса в Україні, а також виклики для банку в зв'язку з відсутністю постачання банкнот іноземної валюти в Україну.

Тимчасові обмеження на видачу і продаж клієнтам доларів США пов'язані ВИКЛЮЧНО з відсутністю постачання банкнот іноземної валюти в Україну через закриття кордонів і авіасполучення як з США, так і з країнами ЄС. На даний час Банк активно шукає альтернативні способи доставки готівкової валюти в країну. Банк без обмежень видає кошти в національній валюті, а також виконує всі безготівкові платежі у всіх валютах.

Призупинення роботи деяких відділень – необхідний захід в умовах поширення небезпечного захворювання в рамках заходів щодо карантину, уведених місцевою владою. Банк як соціально відповідальна компанія піклується як про клієнтів, так і про співробітників.

В Альфа-Банку працює понад 7000 співробітників, значна частина яких є співробітниками фронт-офісу та обслуговують клієнтів у відділеннях. У містах, де тимчасово призупинено роботу частини точок продажів, також продовжують працювати відділення, де клієнти обслуговуватимуться в повному обсязі. Крім того, клієнтам доступні і повноцінно працюють в режимі 24/7 всі дистанційні сервіси: мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine, інтернет-банкінг My Alfa-Bank, сервіс погашення кредитів Альфа-Погашення. У штатному режимі працює контакт-центр банку.

Альфа-Банк Україна 27 років працює на українському ринку і завжди в повному обсязі виконує зобов'язання перед клієнтами і партнерами. Банк має довгострокову стратегію розвитку як універсальний банк і серйозні амбіції в ключових бізнес-сегментах.

Якість надання послуг, а також турбота про здоров'я наших співробітників і клієнтів завжди залишається для нас першим пріоритетом.

Альфа чат