Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Програма лояльності А-Клубу – ще більше преміальних переваг

Новини 08 лютого 2019 - 16:44

А-Клуб запускає нову програму лояльності Mastercard Rewards в My Alfa-Bank і Alfa-Mobile Ukraine. На клієнтів А-Клубу чекають ексклюзивні пропозиції та преміальні подарунки в спеціальних каталогах, а також можливість отримати незабутню подорож до Японії і розіграш квитків на знакові події 2019 року.

Програма Mastercard Rewards для клієнтів А-Клубу стартує з 11 лютого 2019 року. Це унікальна можливість отримувати бали за розрахунок картками MC Platinum, World Black Edition і World Elite в Україні і по всьому світу. За кожен розрахунок клієнтам автоматично нараховуються бали на бонусний рахунок з розрахунку 1 бал за кожні витрачені 10 грн, а за перший розрахунок карткою ще й додаткові бали - плюс 2 000 на бонусний рахунок.

Реєстрація в програмі лояльності Mastercard Rewards автоматична і здійснюється відразу після входу в особистий кабінет інтернет-банкінгу My Alfa-Bank або мобільного додатка Alfa-Mobile Ukraine.

Накопичені бали можна легко обміняти, вибравши преміальні подарунки та спеціальні пропозиції відразу з двох доступних каталогів: каталог винагород і каталог подорожей. У них запропоновані різні сертифікати на відвідування ресторанів, заправку авто, техніку, балами також можна оплатити авіаперельоти, готелі, оренду авто і багато іншого, щоб подорожувати в максимальному комфорті.

Крім того, з 15 лютого по 31 березня 2019 року з нагоди старту програми лояльності буде проводитися Welcome Promo, головний приз якого - незабутня подорож у дивовижну Японію. Попереду на учасників програми лояльності А-Клубу чекає розіграш квитків на гучні події цього року: футбольні матчі, кінофестивалі та інші.

Детальніше про програму Mastercard Rewards: http://rewards.mastercard.ua/

Більше інформації про А-Клуб: https://a-club.alfabank.com.ua/

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат