A-CLUB

Разом вигідніше: грошові перекази в гривні між Альфа-Банком України та Укрсоцбанком без комісії!

Новини 03 Січня 2017 - 15:34

Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк підготували приємний подарунок для своїх клієнтів до Новорічних свят. Так, згідно з «домашніми» тарифами між банками, з 1 січня 2016 перекази між поточними рахунками в гривні в Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку будуть проводитися без комісії.

Тобто не буде стягуватися плата за перекази коштів з поточного рахунку клієнта Укрсоцбанку на рахунок клієнта Альфа-Банку Україна або в зворотній бік.

«Минуло небагато часу після того, як акціонери двох міжнародних банківських груп об'єднали зусилля з розвитку в Україні, а вже зараз ми раді повідомити нашим клієнтам про нові вигоди, які вони отримують від об'єднання наших банків. Відтепер перекази між Альфа-Банком Україна та Укрсоцбанком будуть проходити без комісії, - зазначила Олена Лук'янчук, операційний директор Альфа-Банку Україна. - Таким чином, ми розширюємо доступ клієнтів до якісних послуг і сприяємо економії їхніх коштів".

Також нагадаємо, що з 15 грудня 2016 клієнти Укрсоцбанку і Альфа-Банку України також отримали змогу знімати готівку в банкоматах об'єднаної мережі обох банків за уніфікованими «домашніми» тарифами.

Йде розмова
Альфа чат