Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило високий рейтинг Альфа-Банку Україна

Новини 01 липня 2014 - 14:05

27 червня 2014 року національне уповноважене рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банк Україна за національною українською шкалою на рівні uaAA+. 

Банк з рейтингом uaAA+ характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими фінансовими інститутами. Крім того, даний рейтинг відображає фінансову стабільність банку і його здатність своєчасно і в повному обсязі відповідати за всіма своїми зобов`язаннями. 

У повідомленні агентства наголошується, що за підсумками I кварталу 2014 року Альфа-Банк Україна збільшив розмір регулятивного капіталу та основних балансових показників, наростив обсяги чистого процентного та чистого комісійного доходів, а також сформував значний запас ліквідності. При цьому діяльність банку в зазначений період залишалася прибутковою.

Альфа-Банк Україна – це великий український комерційний банк, який входить до приватної міжнародної банківської групи «Альфа-Банк», що об'єднує банківські установи в п'яти країнах: Україна, Білорусь, Казахстан, Росія, Нідерланди. 

Альфа-Банк займає провідні позиції в усіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України Альфа-Банк входить у ТОП-10 найбільших банків за розміром активів на 01.04.2014 р. і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб і темпам приросту коштів фізичних осіб.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат