Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило високий рівень кредитного рейтингу Альфа-Банку Україна

Новини 12 серпня 2014 - 11:47

8 серпня 2014 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні uaAA+ за національною українською шкалою, що свідчить про досить високу кредитоспроможність фінансової установи. 

При підтвердженні рейтингу агентство керувалося основними підсумками діяльності Альфа-Банку за перше півріччя 2014 року. «Експерт-Рейтинг» відзначає, що банк продемонстрував позитивну динаміку за основними балансовими показниками. Так, регулятивний капітал Альфа-Банку збільшився на 14,92%, а норматив адекватності капіталу склав 17,42% і перевищує нормативне значення майже вдвічі. Активи виросли на 20,33% або на 5,96 млрд грн і склали 35,26 млрд грн. 

Ґрунтуючись на показниках економічних нормативів, встановлених Національним банком України, у другому півріччі цього року Альфа-Банк увійшов з достатнім запасом капіталу і ліквідності, його діяльність залишалась прибутковою. При цьому в першому півріччі темпи приросту коштів юридичних осіб банку в гривневому еквіваленті були вище, ніж по банківській системі України, а зростання коштів фізичних осіб банку відбувався на тлі відтоку з банківської системи. Зазначені чинники послужили основою для вирішення рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг банку на високому рівні.

«Альфа-Банк продовжує кредитувати, перебуваючи в трійці кращих банків за коштами фізичних і юридичних осіб. При цьому наш бізнес залишається прибутковим і добре збалансованим, що і підтверджують результати даного рейтингу. Ми маємо  значну довіру наших клієнтів і розраховуємо використовувати ринкові можливості для подальшого зростання», – повідомив Рушан Хвесюк, Головний керуючий директор Альфа-Банку Україна

Детальну інформацію про оцінку Альфа-Банку Україна можна знайти тут: http://www.expert-rating.com.

Альфа-Банк Україна – це великий український комерційний банк, який входить до приватної міжнародної банківської групи «Альфа-Банк», що об'єднує банківські установи у п'яти країнах: Україна, Білорусь, Казахстан, Росія, Нідерланди. 

Альфа-Банк займає провідні позиції в усіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України Альфа-Банк входить у ТОП-10 найбільших банків за розміром активів на 01.04.2014 р. і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб і темпам приросту коштів фізичних осіб. 

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат