Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило високий рівень кредитного рейтингу Альфа-Банку Україна

Новини 24 лютого 2015 - 13:28

24 лютого 2015 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна і довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Альфа-Банку Україна серій M, N, O, P на рівні «uaAAА» за національною українською шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

При підтвердженні рейтингів агентство керувалося основними підсумками діяльності Альфа-Банку за 2014 рік та звітністю за січень 2015 року, а також своєчасним і повним виконанням банком своїх зобов'язань за синдикованим кредитом та виплаті процентних доходів за облігаціями власної емісії.

«Експерт-Рейтинг» зазначає, що банку у вкрай нестабільний для банківської системи України період вдавалося підтримувати рівень кредитної активності, забезпечувати приріст ключових складових ресурсної бази в гривневому еквіваленті, зберегти достатній рівень ліквідності та адекватності капіталу, а також забезпечити приріст чистого процентного та комісійного доходів.

«Ми завжди виконуємо свої зобов'язання перед клієнтами та партнерами, тому найвищий серед українських позичальників рейтинг кредитоспроможності є точним відображенням високої надійності нашого банку та адекватності оцінки менеджментом поточної ситуації. Ми маємо консервативний погляд на бізнес і забезпечуємо стабільність Альфа-Банку Україна за часів підвищеної ринкової волатильності, продовжуючи розвиток в рамках нашої стратегії», – повідомив Рушан Хвесюк, Головний керуючий директор Альфа-Банку Україна.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат