Робота відділень на травневі свята

Новини 30 квітня 2020 - 10:00

Шановні клієнти!

Звертаємо вашу увагу на графік роботи відділень у передсвяткові та святкові травневі дні:

30 квітня 2020 р. (четвер) відділення «Житомирське № 2», «Либідське», а також відділення, розташовані в автосалонах, Епіцентрах, працюватимуть у стандартному  режимі. Усі інші відділення банку працюватимуть у затвердженому режимі операційного та післяопераційного часу передсвяткового дня – на годину менше.

1 травня 2020 р. (п’ятниця) відділення «Житомирське № 2», «Либідське», а також відділення, розташовані в автосалонах, Епіцентрах, працюватимуть у затвердженому режимі післяопераційного часу. Усі інші відділення банку вихідні.

8 травня 2020 р. (п’ятниця) відділення «Житомирське № 2», «Либідське», а також відділення, розташовані в автосалонах, Епіцентрах, працюватимуть у стандартному  режимі. Усі інші відділення банку працюватимуть у затвердженому режимі операційного та післяопераційного часу передсвяткового дня – на годину менше.

9-11 травня 2020 р. (субота-понеділок) відділення «Житомирське № 2», «Либідське», а також відділення, розташовані в автосалонах, Епіцентрах, працюватимуть у затвердженому режимі післяопераційного часу. Усі інші відділення банку вихідні.

Графік роботи відділень може змінюватися. Слідкуйте за оголошеннями на сайті банку та безпосередньо у відділеннях.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат