Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Розраховуйтеся картками ПРОСТІР і насолоджуйтеся українським кіно

Акції 31 серпня 2018 - 15:01

Бажаєте безкоштовно потрапити на перегляд довгоочікуваної новинки українського кіно? Якщо користуєтеся карткою платіжної системи ПРОСТІР від Альфа-Банку Україна, то маєте такий шанс! Альфа-Банк Україна проводить акцію у співпраці з НПС «ПРОСТІР» та компанією «FILM.UA Group» і розігрує квитки на фільм українського виробництва «Скажене весілля».

Умови дуже прості – чим більше розрахунків ви зробите карткою ПРОСТІР від Альфа-Банку Україна у торговельних точках чи онлайн-магазинах за період проведення акції, тим більше отримаєте шансів виграти бажані квитки.

Акція із розіграшу квитків на українську комедію «Скажене весілля» триватиме в період з 1 вересня по 23 вересня 2018 року.

«Скажене весілля» - вибухова українська комедія із зірковим акторським складом виробництва української компанії FILM.UA Group. Головний герой  директора районного краєзнавчого музею Василя Середюк планує влаштувати весілля улюбленої доньки Каті на найвищому рівні,  та коли виявляється, що наречений - афрофранцуз, Василь готовий піти на все, аби зірвати це весілля. Чим закінчиться скажена битва батька з власними стереотипами?

Переглянути трейлер

Детальні умови акції

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат