Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Мобільні додатки

Шановні Клієнти! Інформуємо Вас про зміни!

Інформація для клієнтів 07 вересня 2017 - 15:53

Цим листом ПАТ «Альфа-Банк», колишній емітент Електронних грошей «Максі», ТОВ «Бенефіт Сістемс», Оператор електронних грошей «Максі» та АТ «ТАСКОМБАНК», новий емітент електронних грошей «Максі», повідомляють Користувачів про зміну емітента електронних грошей «Максі» з ПАТ «Альфа-Банк» (місцезнаходження: Україна, 01001, м. Київ, вул. Десятинна 4/6) на АТ «ТАСКОМБАНК» (місцезнаходження: 01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 30), у зв’язку з чим, а також згідно укладеного Договору про переведення боргів від «28» липня 2017 року, відбудеться заміна сторони у зобов’язаннях, які виникли за Договорами про участь Користувача – фізичної особи при використанні електронних грошей «Максі» з ПАТ «Альфа-Банк» (місцезнаходження: Україна, 01001, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6) на АТ «ТАСКОМБАНК» (місцезнаходження: 01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 30) з дати визначеної нижче в цьому повідомленні.
     З 07.09.2017 року  ПАТ «Альфа-Банк» передає свої функції, права та обов’язки  за договорами, укладеними з Користувачами, за якими емітента електронних грошей «Максі» змінено з ПАТ «Альфа-Банк» на АТ «ТАСКОМБАНК»,  який з цього часу виконує повноваження та несе зобов’язання за випущеними електронними грошима «Максі» як банк-емітент.
   З 07.09.2017 року всі взаємовідносини між Користувачами та АТ «ТАСКОМБАНК», що виникають у зв’язку із використання Користувачами електронних грошей «Максі» регулюються:

  • Правилами використання електронних грошей «Максі»;
  • Публічною пропозицією на укладення Договору про участь Користувача – фізичної особи при використанні Електронних грошей «Максі», що викладена на офіційному сайті АТ «ТАСКОМБАНК»;  
  • Правилами Програми лояльності «Махі», які розміщено на офіційному сайті ТОВ «Бенефіт Сістемс»: www.maxicard.ua.

З приводу отримання додаткової інформації, просимо звертатися до АТ «ТАСКОМБАНК» за телефоном: 0800503580.  

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат