Ще більше бонусів в Cash'U CLUB

Новини 11 жовтня 2018 - 17:48

Альфа-Банк Україна вводить підвищене нарахування бонусів у СУПЕРбонусній програмі лояльності Сash'U CLUB і дозволяє клієнтам заробляти більше в підвищених категоріях!

Програмою лояльності Сash'U CLUB, якій не виповнилося й трьох місяців, користуються вже майже півмільйона клієнтів Альфа-Банку Україна. Здійснюючи за допомогою своїх дебетових і кредитних карток звичні повсякденні покупки, наприклад, в супермаркетах, кафе, магазинах одягу або техніки, вони в режимі реального часу накопичують бонуси, а потім повертають їх на свої картки реальними грошима в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine.

З 10 жовтня учасники Сash'U CLUB зможуть накопичувати СУПЕРбонуси за окремі категорії покупок, а це означає – накопичувати більше і швидше, а зрештою, повертати більше покупок реальними грошима!

Як скористатися СУПЕРбонусами

У мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine, в розділі Сash'U CLUB «Мої Супербонуси», виберіть дві з трьох категорій, які подобаються найбільше, щоб у поточному місяці за всі покупки за цими категоріями отримувати підвищені бонуси. Стежити за накопиченням бонусів та поверненням реальних грошей за покупки на картку тепер можна у розділі «Історія нарахування та списання».

Як це працює

Клієнту достатньо вибрати категорії, що відповідають його повсякденним або запланованим покупкам (наприклад, категорії «Кіно», «Одяг», «Продукти»). Для кожної категорії діє свій коефіцієнт. Якщо, наприклад, в поточному місяці обрано категорію «Кіно» з коефіцієнтом 40, то при розрахунку карткою за послуги і товари кінотеатрів стандартні бонуси збільшуються в 40 разів!

Як не пропустити підвищені категорії

Першого числа кожного календарного місяця банк оновлює список запропонованих категорій через мобільний додаток. Достатньо вибрати нові, і вони відразу почнуть діяти. Якщо категорії не вибрані, все одно нараховуються стандартні бонуси з розрахунку 2 грн = 1 бонус (з 10 жовтня).

 Швидше встановлюйте Alfa-Mobile Ukraine і починайте витрачати свої СУПЕРбонуси!

Нагадаємо, що в програмі лояльності беруть участь всі картки Альфа-Банку Україна, крім карток «А-КЛУБ», ко-брендових карток, кредитної картки «Максимум» та картки «Альфа Travel». Також з 10 жовтня мінімальна покупка до повернення становить 100 грн.

Більш детально з умовами та правилами програми Cash'U CLUB можна ознайомитися в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine і на сайті програми https://cashuclub.com.ua.

А наостанок лайфхак від Лесі - творця програми:

«Цього місяця планую оновити гардероб! Стильну парку і теплий світшот уже придивилася, тому виберу підвищену категорію «Одяг». Розраховуюся карткою і отримую бонусів у шість разів більше, ніж зазвичай. Чудово! А на вихідних заплановано похід з сім'єю у кіно, а значить – попкорн за рахунок Cash'U!»

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат