A-CLUB

Ще більше можливостей безкоштовно користуватися пакетами послуг Альфа-Банку

Новини 16 Червня 2017 - 11:04

Власники пакетів Comfort, Ultra і Platinum Black від Альфа-Банку Україна, які активно розраховуються в інтернет-сервісі My Alfa-Bank, отримали ще більше можливостей користуватися карткою безкоштовно, заощадивши на платі за щомісячне обслуговування.

З 1 червня 2017 року в розрахунок кількості та суми покупок в рамках пакету послуг включаються не тільки операції в торговельній мережі, а й платежі в інтернет-сервісі My Alfa-Bank, які знаходяться в розділі «Платежі та перекази» меню «Оплата послуг». Це комунальні платежі; мобільний зв'язок і телефонія; Інтернет + TV; дитячі садки; ігри та розваги; косметика.

Щоб безкоштовно користуватися пакетами послуг Альфа-Банку, слід виконувати хоча б одну з умов:

  • розраховуватися карткою за покупки на суму понад 2-5-10 тис. грн в місяць (для пакетів послуг Comfort, Ultra, Platinum Black відповідно);
  • виконувати 8-10-12 або більше покупок в місяць (для пакетів послуг Comfort, Ultra, Platinum Black відповідно).

«Пакети послуг Comfort, Ultra і Platinum Black від Альфа-Банку дають можливість користуватися всіма перевагами преміальних карт і відмінним сервісом банку безкоштовно. А з урахуванням останніх нововведень, ми очікуємо, що кількість таких клієнтів зросте, в тому числі, за рахунок прихильників інтернет-сервісу My Alfa-Bank. Нещодавно ми також реалізували безкоштовну доставку пакетів послуг співробітниками Альфа-Банку в будь-який куточок України», — зазначає Олексій Пузняк, віце-президент, в. о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна.

Використовуючи пакети банківських послуг, як повноцінний інструмент управління грошима, їх власники заощаджують при цьому від 120 грн до 1200 грн в рік (в залежності від класу пакета)!

Деталі тут https://alfabank.ua/upload/Changes_Tariffs_urk_01.06.17.pdf

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат