Старт крутих розіграшів у Cash'U CLUB: квитки на Atlas Weekend, путівка на 70 000 грн та багато іншого

Новини 30 травня 2019 - 14:14

Альфа-Банк Україна оновив функціонал програми лояльності Cash'U CLUB. Тепер її учасники можуть випробовувати удачу в розіграшах різноманітних подарунків: від крутих гаджетів до незабутніх подорожей. Для участі знадобиться мінімум 10 бонусів Cash'U

Розділ, у якому можна ознайомитися з актуальними розіграшами, вже доступний у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine.

Сьогодні учасникам клубу запропоновано на вибір 7 подарунків, серед яких: 20 квитків на всі дні фестивалю Atlas Weekend, 20 навушників JBL, 20 сертифікатів на 500 грн від MAKEUP та ін. І найбільш ласий шматочок – 1 сертифікат на відпочинок номіналом 70 000 грн.

Щоб подати заявку на участь, необхідно зайти в розділ Cash'U CLUB мобільного додатка, натиснути кнопку «Використати бонуси» та із запропонованих варіантів вибрати – «Виграти подарунок». Після цього клієнт побачить список розіграшів із зазначенням кількості бонусів Cash'U, яка необхідна для участі. Одна заявка на участь дорівнює одному шансу, а кількість заявок необмежена, тому чим більше Cash'U, тим вищі шанси отримати бажаний приз.

Список подарунків буде постійно оновлюватися.

Лови удачу за хвіст! Заходь в Alfa-Mobile Ukraine та вигравай круті призи! Ще немає додатку? Переходь за посиланням, завантажуй та встановлюй.

Бажаємо перемоги!

Cash'U CLUB – програма лояльності Альфа-Банку Україна, яка дозволяє накопичувати бонуси за оплати карткою і обмінювати їх на реальні гроші. Учасники клубу повертають 0,5% від усіх покупок і до 20% за оплати в обраних категоріях.

З Cash'U CLUB щомісячний кешбек до 20% гарантовано!