Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

У 3 кварталі 2015 транзакційний бізнес Альфа-Банку забезпечив 20% операційного прибутку корпоративного бізнесу

Новини 09 листопада 2015 - 11:14

За підсумками роботи 9 місяців поточного року Альфа-Банк Україна демонструє стійку динаміку зростання транзакційного бізнесу, який є одним із стратегічних напрямків роботи з клієнтами в сегменті середніх і великих компаній. Дані результати обумовлені тим, що банк пропонує для своїх клієнтів повний пакет послуг з розрахунково-касового обслуговування: відкриття та ведення рахунків, міжнародні платежі, операції з картками в рамках зарплатних проектів і P&P-перекази.

Унікальною пропозицією на ринку і одним з найбільш затребуваних серед клієнтів банку залишається сервіс Alfa-Smart-Pay. За рік з невеликим існування даної пропозиції понад 100 українських компаній почали користуватися цим технологічним рішенням. Платіжний термінал Alfa-Smart-Pay дозволяє автоматично формувати платежі на користь клієнтів, з'єднуючи дані операційних систем клієнта та банку. Його використання дозволяє компаніям економити на послугах інкасаторів і вмісті каси, в режимі онлайн зараховувати внесення в термінал коштів на рахунок продавця, автоматично і коректно формувати всі реквізити платежу згідно з вимогами продавця і банку.

Банк продовжує розвивати якість надаваних сервісів і впроваджує нові продуктові розробки, серед яких консолідація платежів в Alfa-Smart-Pay, нові пакети для середнього бізнесу, забезпечує надійний захист існуючих платіжних технологій та здійснюваних транзакцій.

Розвиваються зарплатні проекти: за 9 місяців поточного року зарплатних карток випущено на 9% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Загалом на сьогодні понад 150 тис. співробітників великих українських підприємств користуються зарплатними картками Альфа-Банку Україна.

«Сьогодні одними з перших вимог, які компанії висувають до фінансового партнера, є системність і фінансова стабільність, при цьому також важливим залишається якість сервісу та його інноваційність. Саме тому інтерес з боку корпоративних клієнтів до Альфа-Банку Україна як до основного банку обслуговування продовжує зростати. Ми бачимо як розвиток нашої співпраці відображається в конкретних результатах. Комісійні доходи за 3 квартал цього року зросли на 62% порівняно з аналогічним періодом минулого року, - зазначає Владислава Гузенко, Віце-Президент, Директор із Транзакційного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Ми раді розвивати партнерство з нашими клієнтами - українськими компаніями, які є лідерами своїх сегментів, і впевнені, що це дозволить нам в поточних економічних реаліях продовжити рух до стабільності банківської системи».

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. https://alfabank.ua/

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат