Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

У 3-му кварталі приріст вкладів юридичних осіб в Альфа-Банку Україна склав 27%

Новини 24 листопада 2015 - 15:08

За підсумками третього кварталу 2015 року портфель депозитів юридичних осіб в Альфа-Банку збільшився на 2,49 млрд грн. Таким чином, приріст депозитного портфеля юридичних осіб за квартал склав 27%. У результаті загальний обсяг розміщених коштів склав 11,77 млрд грн.


При цьому, частка строкових вкладів у загальному депозитному портфелі юридичних осіб склала 59%, а частка залучених коштів клієнтів (юридичних осіб) на розрахункових рахунках - 41%. Найзначнішу частину депозитного портфеля юридичних осіб Альфа-Банку Україна становлять вклади клієнтів корпоративного бізнесу - їх об'єм перевищує 9 млрд грн в загальному портфелі.


Розміщення тимчасово вільних ресурсів на депозитних рахунках - це раціональний інструмент інвестування і підвищення віддачі від оборотних коштів. Депозитні продукти Альфа-Банку розраховані на будь категорії бізнесу і відрізняються вигідними умовами і гнучкими програмами.


«Третій квартал поточного року став для Альфа-Банку успішним у всіх напрямках роботи з корпоративними клієнтами. Значний приріст депозитів юридичних осіб, в першу чергу, - це показник нашої стабільності і надійності як фінансового партнера. Адже для бізнесу основним критерієм завжди є надійність банку та висока якість сервісу. Також дуже важлива репутація фінансової установи, її відповідальність у бізнесі, позиція по відношенню до клієнтів і банківського бізнесу в цілому. Альфа-Банк Україна відповідає всім критеріям надійного, гнучкого банку, який навіть у кризу завжди виконує взяті на себе зобов'язання», - Олексій Доброгаев, директор корпоративно-інвестиційного блоку і член правління Альфа-Банку Україна.


Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат