У Міжнародний День клієнта Альфа-Банк погодив рекордний обсяг кредитів готівкою

Новини 23 березня 2017 - 14:53

У Міжнародний День клієнта Альфа-Банк Україна погодив видачу рекордного обсягу кредитів готівкою - на суму 16,2 млн грн. Це майже в 5 разів перевищує середній показник протягом одного бізнес-дня.

Альфа-Банк Україна відзначає День клієнта вже 7 рік поспіль, а в цьому році акції та подарунки були підготовлені одночасно і для клієнтів Альфа-Банку, і Укрсоцбанку.

В Укрсоцбанку в цей день узгоджений обсяг роздрібних наявних кредитів збільшився більш ніж у 3,5 разу.

Нагадаємо, в цей день обидва банки запропонували клієнтам вигідні продуктові пропозиції - знижки на кредити готівкою до 22%.

Крім ефективних фінансових рішень відвідувачі відділень обох банків отримали солодкі компліменти і преміальне обслуговування від топ-менеджерів. У соцмережах Альфа-Банку і Укрсоцбанку розіграні дві пари квитків на літній концерт Depeche Mode в Києві.

А ті клієнти, які подзвонили в контакт-центр Альфа-Банку, дистанційно приєдналися до святкування.

Робот «Алла» привітала з Днем клієнта 3,5 тис. клієнтів, а 100 з них розповіла позитивний гороскоп.

«Святкування Міжнародного Дня клієнта - це хороша традиція, яку Альфа-Банк Україна підтримує вже сьомий рік поспіль. Для мене було важливо зустрітися з клієнтами безпосередньо у відділенні і отримати від них максимально відвертий фідбек про нашу роботу, - зазначає Олег Салмін, віце-президент, директор з продажу та координації регіональної мережі продажів і дистрибуції Альфа-Банку Україна. - Ми взяли до уваги кожну оцінку і будемо орієнтуватися на неї в своїй щоденній роботі. З нетерпінням чекаємо наступного року, щоб підготувати ще більше сюрпризів!».