У рамках Alfa Jazz Fest Альфа-Банк та Укрсоцбанк представлять новітні банкомати

Новини 26 червня 2017 - 09:25

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк разом з компанією РЕНОМЕ-СМАРТ запускають інноваційні багатофункціональні банкомати Diebold Nixdorf з функцією ресайклінгу. Нові моделі АТМ першими зможуть протестувати гості Alfa Jazz Fest у Львові. За допомогою нових пристроїв гості фестивалю зможуть як поповнити свої картки для використання у cashless-зоні фестивалю, так і знімати готівку.

Нова технологія обробки готівки  дозволяє пристрою видавати кошти, які були внесені іншими клієнтами банку для поповнення своїх рахунків. Це значно зменшує потребу в періодичній інкасації АТМ, а також майже нівелює можливості простою – коли у банкомату закінчились кошти і банк не встиг вчасно провести завантаження банкомату готівкою.

«Ми вже не раз наголошували на амбітних планах наших банків стати лідером на банківському ринку. А це, звісно ж, включає використання найінноваційніших рішень. Ми любимо бути піонерами на ринку, тому минулого року під час Alfa Jazz Fest Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк першими в Україні презентували безконтактний банкомат, а у цьому – продовжуємо традицію, презентуючи багатофункціональні банкомати з функцією ресайклінгу. Зараз аналогів таким банкоматам на ринку майже немає», ­– прокоментувала операційний директор Альфа-Банку Україна Олена Лук’янчук.

«Це новий технологічний підхід, завдяки якому в системі керування замкнутим оборотом готівки використовується нова концепція, ключовим елементом якої є інновації у зберіганні банкнот. Для банків це означає оптимізацію процесів поповнення та інкасації готівки, скорочення витрат та підвищення рівня безпеки. Тобто відбуватиметься замкнутий цикл обороту готівки в рамках однієї системи ресайклінгу. А для клієнтів-можливість як зняти готівку, так і поповнити свою картку чи виконати інші банківські операції, – говорить Наталія Полякова, комерційний директор РЕНОМЕ-СМАРТ. ­– Варто зауважити, що наша компанія є офіційним багаторічним представником Diebold Nixdorf в Україні. Тож для того, щоб  підтримувати їх розробки на найвищому рівні працездатності ми маємо не лише бажання та професійні знання, а й обов’язок».

new popup
Ми оновлюємося!
Зацінити бета-версію нового сайту можна хоч зараз.
На новий сайт