Увага! Акція для діючих клієнтів малого та середнього бізнесу АТ "Альфа-Банк"

Новини 29 липня 2019 - 00:00

29 липня 2019 року Альфа - Банк Україна запровадив акцію «Активуй рахунок рахунок в липні - отримайте акційні тарифи» для клієнтів малого та середнього бізнесу.

Учасники акції: діючі клієнти малого та середнього бізнесу, які відкрили в АТ "Альфа-Банк" у період з 01.04.2019 року по 30.06.2019 року перший поточний рахунок на умовах тарифних пакетів та/або Загальних тарифів АТ «АЛЬФА-БАНК» за розрахунково-касове обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу та по рахунках яких був відсутній рух коштів з моменту відкриття.

Умови акції:

у період з 29.07.2019 р. по 31.07.2019 р. включно необхідно здійснити поповнення поточного рахунку та отримати акційні тарифи*, а саме:

- щомісячна комісія за пакетне обслуговування (для Тарифних пакетів)/щомісячна комісія за обслуговування рахунку (для Загальних тарифів): 1 грн., без ПДВ.

- платежі по Україні в операційний час по системі Клієнт-Банк/платежі по Україні в операційний час за допомогою системи "Окей, Альфа!":

· для тарифних пакетів комісія включена в тариф п. 1.2. «Щомісячна комісія за пакетне обслуговування», без ПДВ

· для загальних тарифів комісія включена в тариф п. 1.1 «Щомісячна комісія за обслуговування рахунку», без ПДВ

* Акційний тариф застосовується, починаючи з першого числа місяця, в якому Клієнтом прийнята пропозиція Банку на участь в Акції, незалежно від дати прийняття пропозиції Клієнтом.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат