Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

В Альфа-Мобайлі Україна можна погасити кредит з карти іншого банку

Новини 13 квітня 2018 - 11:20

Альфа-Банк Україна представив чергове оновлення мобільного додатку Альфа-Мобайл Україна.

Тепер користувачі додатку можуть безкоштовно погашати кредит з будь-яких карт українських банків. Таким чином, в Альфа-Мобайлі тепер можна погашати і кредитну карту, і кредит.

Для погашення потрібно заповнити інтуїтивно зрозумілі поля, вказавши дані карти для списання коштів, суму та ввівши одноразовий пароль. На підтвердження переказу клієнт отримує квитанцію про оплату. Погашення через Альфа-Мобайл Україна не потребує додаткових комісій.

Також у ході останнього оновлення чат буде доступний до авторизації, тобто до введення логіну та паролю. Таким чином, їм можуть скористатися як клієнти, так і не клієнти банку.

Крім того, на головній сторінці були об’єднані розділи карт і рахунків для простішого сприймання клієнтами. Також у новій версії головна сторінка стала працювати набагато швидше.

Для клієнтів створено легку веб-версію сервісу погашення кредитів та кредитних карт – «Альфа-Погашення» https://ap.alfabank.com.ua/. Сайт має адаптивний дизайн, споживає мінімум трафіку та працює на будь-якому смартфоні, планшеті або ноутбуці.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат