A-CLUB

В «чорну п'ятницю» власники кредитних карток Альфа-Банку Україна скористалися розстрочкою на 1,5 млн грн

Новини 12 Грудня 2016 - 11:51

В «чорну п'ятницю» Альфа-Банк Україна встановив абсолютний рекорд по наданню миттєвих розстрочок за кредитними картками. За один бізнес-день клієнти Альфа-Банку Україна оформили розстрочок на суму майже 1,5 млн грн. Всього за чотири місяці з моменту запуску програми в липні цього року клієнти банку оформили 11,5 тисячі розстрочок на загальну суму близько 50 млн грн. Найчастіше послугою користуються власники кредитних карток класу Gold. В розстрочку купують здебільшого будматеріали, меблі, одяг, товари для дому.

"Наші клієнти оцінили комфорт і вигоду від оформлення розстрочки по кредитній картці. Адже це дає змогу купувати товари вже сьогодні, а розраховуватись за них поступово. Не дивно, що в «чорну п'ятницю» ми зафіксували абсолютний рекорд: наші клієнти купили товарів на виплату на 1,5 млн грн, - розповідає Олексій Пузняк, Віце-президент, в. о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Ми раді, що можливість розстрочки дала змогу нашим клієнтам скористатися вигідними пропозиціями магазинів і зробити вдосталь потрібних і приємних покупок без істотних витрат для сімейного бюджету. Адже багато хто напередодні Новорічних свят прагне здійснювати свої мрії та радувати близьких людей. А Альфа-Банк із задоволенням пропонує для цього зручні та прості продукти».

Миттєва розстрочка на покупки від Альфа-Банку - максимально простий в оформленні та вигідний для клієнта інструмент, який дає змогу придбати товар на виплату зі ставкою 0,01% річних вже зараз, а розраховуватися за нього частинами протягом 3 або більше місяців.

Крім того, Альфа-Банк - єдиний в Україні пропонує розстрочку на покупки за кордоном і на зарубіжних сайтах, у тому числі на найпопулярнішому в українців онлайн-майданчику AliExpress. При цьому банк не стягує комісію за конвертацію валюти.

Так навіщо ж відкладати свої бажання на завтра, якщо можна втілити вже сьогодні!

Нагадаємо, що замовити преміальну кредитну карту Альфа-Банку з кешбеком до 5%, з безкоштовним випуском і кур'єрською доставкою можна на сайті www.alfabank.ua за телефоном 0 800 50 35 30 або в найближчому відділенні Альфа-Банку.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат