A-CLUB

В інтернет-сервісі My Alfa-Bank відтепер можна сплатити комунальні платежі в ГЕРЦ

Новини 13 Квітня 2017 - 12:28

В інтернет-сервісі My Alfa-Bank з’явилися нові комунальні та сервісні служби. До My Alfa-Bank був підключений масштабний партнер — ГЕРЦ («Городской единый расчетный центр»), який приймає платежі за житлово-комунальні послуги в містах: Одеса, Київ, Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Рені, Южне. Жителі цих міст відтепер можуть сплачувати за обслуговування будинків, споживання тепла, гарячої води та газу абсолютно без комісії.

Окрім ГЕРЦ в My Alfa-Bank додані й інші контрагенти: косметологія (Faberliс), послуги охорони (Венбест), послуги телефонії та Інтернету, які надаються постачальниками як локального так і національного масштабу (Череда, Телегруп Україна, Rusanovka-Net, Undernet, Intraffic, Інтелектуальні комунікації).

Альфа-Банк Україна не стягує комісію за проведення платежів.

Щоб сплатити за товари чи послуги на користь одного з постачальників, досить зайти в розділ «Платежі/Перекази» в особистому кабінеті My Alfa-Bank та ввести особовий рахунок отримувача коштів. Після проведення першого платежу ви можете зберегти його шаблон на майбутнє. По комунальним послугам рахунки будуть надходити автоматично з урахуванням попередніх показників лічильників.

«Ми постійно збільшуємо мережу контрагентів в інтернет-сервісі My Alfa-Bank, щоб максимум послуг для наших клієнтів були зосереджені в одному місці — їх особистому кабінеті. Оплачуйте всі послуги за один раз, без черг, без комісії та в зручний для себе час!» — Коментує Ольга Папанова, директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку Україна.

Нещодавно в My Alfa-Bank було підвищено ліміти на миттєві перекази з картки на картку до 50 тис. грн. А минулого місяця інтернет-сервіс My Alfa-Bank доповнений корисними функціями: миттєві перекази між картками за номером телефону; можливість присвоїти/змінити кодове слово або відновити діюче по всіх картках; можливість встановити PIN-код по всіх картках.

 

Йде розмова
Альфа чат