Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

В «Мій бізнес Online» від Альфа-Банку з'явилися SWIFT-перекази та інші операції з валютою

Новини 29 грудня 2016 - 12:35

В інтернет-банкінгу Альфа-Банку України для малого та середнього бізнесу «Мій бізнес Online» з'явилася можливість виконувати SWIFT-перекази, а також інші операції з валютою: купувати, продавати і конвертувати валюту, що значно полегшує виконання операцій із іноземною валютою та ведення міжнародного бізнесу. Операції доступні користувачам за наявності валютних рахунків і використанні електронного цифрового підпису для підтвердження операцій у системі.

Для того, щоб виконати SWIFT-переказ або інші операції з валютою, необхідно перейти в меню "Платежі в валюті" і натиснути "Створити заявку" (окрема іконка в інтерфейсі) у відповідному розділі або знайти аналогічну, раніше створену заявку, в реєстрі та копіювати її одним кліком мишки.

«Операції з валютою онлайн затребувані у клієнтів Альфа-Банку Україна, особливо у тих підприємців, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю і часто працюють з іноземними замовниками або підрядниками. Тому можливість виконувати купівлю/продаж/конвертацію валюти і SWIFT-перекази в інтернет-банкінгу Альфа-Банку «Мій бізнес Online» значно спрощує їм життя, - розповідає Антон Новосельцев, директор з масового бізнесу Альфа-Банку Україна. - Тепер подати заявку на операції з валютою можна в кілька кліків всього за кілька хвилин».

Нагадаємо, новий інтернет-банк Альфа-Банку Україна для підприємців «Мій бізнес Online» це:

- Можливість простого виконання операцій за допомогою ОТП-паролів у СМС-повідомленні (можливість підтвердження операцій через електронний цифровий підпис залишається)

- Платежі в "один клік"

- Формування виписки в зручному форматі з вибраною періодичністю і в розрізі операцій з обраним контрагентом

- Інструмент для сплати податків і зборів

- Формування фінансової аналітики: рейтингування партнерів (за сумами платежів та ін.)

- Інтерфейс українською мовою, російською мовою, in english

 

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат