В «ОК, Альфа!» можна відкрити додатковий рахунок

Новини 30 травня 2019 - 11:00

Онлайн-банкінг для підприємців «ОК, Альфа!» дозволяє своїм клієнтам відкрити додатковий рахунок в будь-якій валюті. Новий функціонал уже доступний в особистому кабінеті для всіх користувачів.

Наявність ще одного рахунку – це не тільки додаткова зручність для клієнтів, але і значна економія їхнього часу. Відкрити такий рахунок можна повністю онлайн, кількома кліками.

Для цього в особистому кабінеті «ОК, Альфа!» клієнту потрібно вибрати розділ «Рахунки і картки», натиснути кнопку «Відкрити новий рахунок», потім вибрати тип рахунку (поточний або для соцвиплат) і валюту, в якій буде відкрито рахунок. Після підтвердження особистих даних та ідентифікації за допомогою одноразового пароля, який прийде в SMS на фінансовий телефон клієнта, додатковий рахунок буде одразу ж відкритий.

 «ОК, Альфа!» – онлайн-банк для підприємців, який пропонує простий доступ до банківських та додаткових послуг для клієнтів-ФОП. Система постійно розвивається і вдосконалюється, кожні два тижні вона отримує новий або поліпшений функціонал. Так, нещодавно з'явився сервіс «ОК, Бухгалтер» – єдине вікно для бухгалтера, який може управляти рахунками декількох ФОП, а також автоматичний вільний продаж валюти, прямий переказ коштів з рахунку ФОП на власний рахунок фізособи.

Альфа чат