Валютна fast card, безкоштовний онлайн-дзвінок та англійська версія. Що нового в Alfa-Mobile Ukraine

Новини 19 червня 2019 - 13:24

Альфа-Банк Україна випустив черговий реліз мобільного додатка Alfa-Mobile Ukraine. У червні команда підтримки впровадила понад десять оновлень у функціоналі та дизайні. Найочікуваніші: опція fast card (відкриття валютної картки у додатку) та онлайн-дзвінок в банк. Тепер клієнт може зв'язатися з менеджером банку навіть якщо на його мобільному рахунку відсутні гроші, просто зателефонувавши з мобільного додатку.

Завдяки впровадженню fast card значно спрощено процес покупки валюти онлайн. За відсутності валютної картки клієнт може оформити її в Alfa-Mobile Ukraine за кілька хвилин. Після натискання кнопки «Обміняти» з'являється пропозиція оформити картку у валюті, яка вибрана до обміну. Рахунок в доларах або євро буде відкритий відразу ж, і клієнт без проблем здійснить валютообмін за більш вигідним курсом. Фізичну картку можна забрати у зручний час у найближчому відділенні банку.

Вперше у мобільному банку реалізований прямий безкоштовний дзвінок в Контакт-центр. Опція «Онлайн-дзвінок» дозволяє зв'язатися з оператором і вирішити питання, не виходячи з програми. Щоб здійснити дзвінок, необхідно перейти у розділ «Підтримка» і вибрати відповідний канал зв'язку. Розмова відбудеться навіть при нульовому балансі на мобільному рахунку.

У червневому релізі істотно розширено список компаній до оплати послуг у мобільному додатку. 56 нових одержувачів, серед яких ПАТ «Київенерго», TENET, VIASAT, СК «Оберіг», СК «Альфа-Страхування» та ін., вже доступні користувачам мобайла. Нагадуємо, що оплата комуналки, телекомунікаційних послуг чи послуг страхування в Alfa-Mobile Ukraine проходить без комісії.

Оновлена версія пропонує найпростіший шлях стати клієнтом Альфа-Банку Україна. При першому запуску програми після встановлення з’явиться  екран з можливістю замовлення найпопулярніших карток банку – кредитки «Максимум» та дебетової картки Ultra.

Загалом оновлений Alfa-Mobile Ukraine порадує редизайном головної сторінки і розділу по кредиту готівкою, а в розділі «Дохідний сейф» спрощено процедуру зняття і поповнення. І що важливо, в червневому релізі додана ще одна мовна версія. Тепер Alfa-Mobile Ukraine доступний і на англійській мові.

 Оновити Alfa-Mobile Ukraine