Відділення Альфа-Банку Україна тепер можна знайти на Google Maps

Новини 22 грудня 2015 - 14:36

З 18 грудня на картах Google клієнти Альфа-Банку можуть знайти інформацію про розташування необхідного відділення Альфа-Банку Україна, прокласти зручний маршрут проїзду, а також визначити найближче відділення.


«Наше життя - це постійне прискорення і брак часу. У таких умовах зростає актуальність використання гаджетів і смартфонів, які настільки міцно вкоренилися в нашій повсякденності, що ми без них навіть не виходимо на вулицю, - зазначає Ольга Папанова, Директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку Україна. - Одним із зручних винаходів сучасного світу є геолокація. Вона значно полегшує пошук необхідної інформації, в тому числі і про банківські сервісах та відділеннях Альфа-Банку. Завантаживши карту міста у своєму телефоні або планшеті, наші клієнти легко зможуть знайти найближчий банкомат, платіжний термінал, відділення банку, подивитися їх розташування на карті і дізнатися режим роботи».


Мобільний додаток "Альфа-Мобайл" дозволяє не тільки здійснювати платежі і перекази в будь-який час, але і вказує найближче відділення або банкомат Альфа-Банку або мережі Атмосфера. Додаток також аналізує місцезнаходження та пропонує кращі варіанти банкоматів. При натисканні на камеру і наведенні телефону в потрібну сторону, "Альфа-Мобайл" у віртуальній реальності покаже всі банкомати та відділення в даному напрямку. Немає необхідності проходити реєстрацію - досить просто завантажити програму в смартфон.


Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%.


Google Maps - це безкоштовний пошуково-інформаційний сервіс, який щодня використовують мільйони людей по всьому світу. Він надає користувачам карти міст, дані про пробки, схеми метро, ​​розташування об'єктів, маршрути та інші цікаві та корисні функції.

Альфа чат