Відкривай депозит у два кліки в Alfa-Mobile Ukraine

Новини 15 квітня 2019 - 12:17

Альфа-Банк Україна оновив мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine. Тепер клієнти можуть відкрити депозит з річною ставкою до 21% просто за допомогою мобільного телефону. Також реалізовано новий спрощений процес реєстрації, опція вибору мови і додана можливість змінити PIN-код у режимі реального часу.

Користувачам Alfa-Mobile Ukraine доступний весь перелік вкладів від Альфа-Банку Україна – найвигідніші пропозиції на ринку з можливістю розміщення від 3 місяців і рекордною річною ставкою до 21%. Оформлення та управління внеском здійснюється у розділі «Депозити», де показано ключову інформацію про вид депозиту, ставки, умови розміщення.

Альфа-Банк Україна має високий рівень надійності, а також довіри з боку клієнтів. Популярний фінансовий портал «Мінфін» неодноразово називав Альфа-Банк Україна лідером з довіри і лояльності вкладників. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Список сервісів для карткових продуктів у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine також розширено опцією встановлення та зміни PIN-коду, завдяки чому більше не потрібно шукати банкомат або звертається до відділення банку. Розділ «Інше» доповнений опцією вибору мовної версії додатка. Сьогодні доступні українська та російська мова, а в наступних релізах буде реалізована ще й англомовна версія.

Всіх, хто використовує сервіс онлайн-обміну валюти, порадує новина про те, що ліміт на покупку валюти в розмірі 150 тис. грн на день тепер діє в рамках календарного дня. Таким чином, здійснити покупку валюти за більш вигідним курсом можна навіть у вихідні.

Власники кредитної картки Travel помітять зміни у розділі «Бали мандрівника». Для зручності клієнтів кількість балів тепер показано в гривневому еквіваленті. Таким чином, з кількості балів відразу зрозуміло, яку суму можна повернути за travel-покупки: квитки, бронювання готелів, оренду авто та інші туристичні категорії.