A-CLUB

Відкривати депозити в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank стало ще зручніше і вигідніше

Новини 14 Вересня 2017 - 15:06

Альфа-Банк Україна пропонує три нові переваги для клієнтів, які оформлюють депозит онлайн в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

Перша - підвищена прибутковість за строковими онлайн-вкладами: до 15% річних у гривні та до 5.25% річних в доларах США. А це на 1 і 0,5 процентних пунктів вище, ніж за офлайновими гривневими і доларовими вкладами відповідно.

Друга - до 22:45 продовжений операційний день для відкриття онлайн-депозитів у My Alfa-Bank. Клієнти Альфа-Банку Україна не підлаштовують свій ритм життя під графік роботи відділень: оформлюють вклад сьогодні до 22:45 включно, а вже наступного дня починається нарахування процентного доходу. Це особливо вигідно при відкритті депозитів напередодні святкових днів і вихідних.

Третя, але не остання за значенням перевага онлайн-депозитів Альфа-Банку - це можливість не тільки відкрити, але й закрити Ощадний вклад в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank. Без відвідування відділення, без автоматичної пролонгації вкладу. Тіло депозиту і процентний дохід зараховуються на рахунок клієнта вже на наступний операційний день. (В той же день, якщо закриття Ощадного  до 17.00)

«Навіть коли мова йде про класичні банківські продукти, такі як депозит, клієнт повинен мати альтернативу у вигляді якісного та зручного обслуговування в онлайн-каналах. Тому Альфа-Банк Україна удосконалив сервіс онлайн-депозитів, щоб наш клієнт по-справжньому занурився в цифровий сервіс, - розповідає Ольга Папанова, директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку України.В інтернет-банкінгу My Alfa-Bank ми запровадили три істотних переваги: ​​підвищену прибутковість за вкладами, подовжений операційний день до 22:45 і можливість закриття вкладу онлайн, без відвідування відділення. Це кроки, які покривають не тільки базові потреби digital-клієнтів, але і надають їм відчутні переваги».

Почати користуватися всіма перевагами онлайн-депозитів в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank можна вже зараз.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат