Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Вікторія Михайльо на 45-м місці в ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Новини 30 жовтня 2017 - 15:31

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо посіла 45-те місце в традиційному щорічному рейтингу «100 найвпливовіших жінок України» за версією ділового видання «Фокус».

В обговоренні та визначенні найвпливовіших жінок як у розрізі їхньої участі у прийнятті державних рішень, так і бізнес-впливу, брали участь експерти у сфері політики, економіки, громадських процесів та культури.

Представляючи позицію Вікторії Михайльо, що укріпилася на один пункт, порівняно з минулорічним рейтингом, редакція «Фокусу» відзначила її внесок у процес злиття двох великих фінструктур – Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку – в єдиний найбільший в Україні приватний банк та активну участь у роботі Комітету з питань оподаткування ВР та Незалежної асоціації банків України.

Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, прокоментувала:

«Для мене Альфа-Банк Україна давно став чимось більшим, ніж робота. Я в групі вже понад 20 років, і за цей час банк став для мене колом спілкування, джерелом натхнення та стимулом постійно прагнути кращих результатів. В Альфа-Банку все неймовірно динамічно, і це дає мені енергію для щоденного прогресу. У нас серйозні амбіції зі створення найсильнішого та найбільшого «фінансового гіпермаркету» в Україні, у якому можна буде отримати весь спектр фінансових послуг. Це надскладне завдання мене водночас надзвичайно надихає та випробовує на міцність. Але я вірю, що мета абсолютно досяжна.»

Нагадаємо, що в 2013, 2014 та 2016 роках Вікторія Михайльо також була у числі перших 50 найвпливовіших жінок України в рейтингу журналу «Фокус».

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 20 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат