A-CLUB

Вікторія Михайльо увійшла в ТОП-100 найуспішніших жінок України журналу «Новое Время»

Новини 03 Березня 2017 - 15:57

Голова Правління Альфа-Банку України Вікторія Михайльо знову увійшла до рейтингу «100 найуспішніших жінок України» за версією ділового видання «Новое Время».

Для рейтингу видання відібрало жінок України, які досягли найбільших кар'єрних звершень в восьми сферах - політиці, бізнесі, держслужбі, корпоративному секторі, громадській діяльності, культурі та медіа-бізнесі, шоу-бізнесі та спорті.

Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна прокоментувала:

 «Як сказала Марина Цвєтаєва, «Успіх – это успеть». Адже час, в якому ми живемо, прискорюється, здається, щомиті. Тому сьогодні успішна жінка - та, яка встигає любити і бути коханою, бути кращою на світі мамою і турботливою дочкою, вірною подругою та цілісною особистістю.
А ще - бути лідером своєї команди й професіоналом своєї справи. Я рада, що 22 роки, які я присвятила Альфа-Банку, привели до корисного і важливого для суспільства результату. Сьогодні ми - на порозі створення найбільшого приватного комерційного банку».

Нагадаємо, менш ніж півроку тому Вікторія Михайле посіла  46 місце в рейтингу ТОП-100 найвпливовіших жінок України за версією ділового видання «Фокус».

Також Тамара Савощенко, Голова Правління Укрсоцбанку, вдруге поспіль увійшла  до рейтингу ТОП-100 найуспішніших жінок України від журналу «Новое Время».

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат