Вікторія Михайльо - в рейтингу 100 найвпливовіших жінок України

Новини 28 жовтня 2019 - 14:00

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо стала однією з 100 найвпливовіших жінок України в щорічному рейтингу ділового видання «Фокус». Уже вшосте пані Михайльо входить у число найвпливовіших жінок України. У цьому році вона відзначена в категорії «Бізнесвумен».

Журнал «Фокус» склав список найвпливовіших жінок у 2019 році. Цього року видання вирішило відмовитися від класичного рейтингу на користь категорій, які відповідають сферам діяльності впливових жінок: «Стратеги», «Кумири», «Лідери», «Керманичі», «Майстри», «Бізнесвумен».

Представляючи Вікторію Михайльо в категорії «Бізнесвумен», редакція відзначила її багаторічний досвід у фінансовій сфері і внесок в процес приєднання Укрсоцбанку до Альфа-Банку Україна. Цьому злиттю передував величезний обсяг роботи – «м'яка» міграція відділень в форматі «2 в 1», запуск власного процесингу, об'єднання IT-системи, переведення на баланс Альфа-Банку 90% клієнтів Укрсоцбанку і злиття команд Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку, які тепер розташувалися в бізнес-центрі «Торонто-Київ» замість дев'яти розрізнених офісів по Києву.

«Робота в Альфі – це завжди динаміка, виклики і націленість на кращий результат. 15 жовтня офіційно завершився масштабний і амбіційний проект, над яким ми працювали більше трьох років, – успішне приєднання Укрсоцбанку до Альфа-Банку Україна. Подібного досвіду на ринку не було, тому багато доводилося робити з нуля. Але тепер наш досвід може увійти в підручники як success story про одне з найбільших злиттів на українському фінансовому ринку», – прокоментувала Вікторія Михайльо.

Довідка: 

Альфа-Банк Україна — великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним з найбільш стійких і надійних банків України.